WANE (2020)

DELČIA

Imersinis spektaklis „Delčia“ kviečia žiūrovus ne į teatro salę, o į neįprastą erdvę – apleistą pastatą.

Kūrybinis procesas prasidėjęs aktorių saviizoliacijos metu, kuomet visus mus palietė karantino laikotarpis, o atspirties tašku tapusi Černobylio katastrofa, susijungė į skirtingų vizualių ir interaktyvių pasirodymų rinkinį.

Kūrėjai kviečia žiūrovus keliauti per didelį, apleistą pastatą lyg po interaktyvų muziejų, kur jie gali dalyvauti ir patirti, bet visada turi laisvę rinktis ir tiesiog likti stebėtoju.

Vizualios instaliacijos ir aktorių pasirodymai veda per įdomų laikotarpį, kuriame gyvena mūsų visuomenė, kviečia įsitraukti ir pažvelgti į lyg uždarame pasaulyje gyvenančius personažus, pasiklausyti neįtikėtinų istorijų, pažvelgti į kito žmogaus, o tuo pačiu ir į savo jausmus bei vidines būsenas. Žiūrovai taps aktyviais įvairių situacijų dalyviais, galės ir stebėti spektaklį ir jį pajusti.

„Delčia“ – tai patyriminis spektaklis, kuriame kūrėjai tampa tik interaktyvumo iniciatoriais, o žiūrovai jo dalyviais.

Premjera: 2020 m. spalio 16 d.

Trukmė: 2 val.

Kūrybinė komanda: Marija Žemaitytė, Artūras Lepiochinas, Asta Zacharovaitė, Donatas Stakėnas, Donatas Želvys, Ieva Pakštytė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė.

Kūrybinį procesą konsultavo: Jean-Cyril Vadi, Jonas Tertelis, Paulė Bocullaitė, Andrius Jevsejevas.

Amžiaus cenzas: N-16

  • Klaipeda Youth Theatre
  • VšĮ „Klaipėdos jaunimo teatras“
    Įmonės kodas – 302811823
  • LT93 7300 0101 3572 9512
    Banko kodas – 73000
  • Bangų g. 5a,
    Klaipėda, LT91250