Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

Klaipėdos jaunimo teatras siūlo ne tik ateiti į repertuarinius spektaklius, bet ir užsakyti Jums patinkantį spektaklį vaikų šventei, stovyklai ar įmonės renginiui.
Užsakomieji spektakliai gali vykti Kultūros fabrike (Bangų g. 5a, Klaipėda) arba Jūsų pasirinktose patalpose. Priklausomai nuo salės dydžio ir techninių galimybių bei šventės tikslo, mes jums galėsime pasiūlyti spektaklį, kuris labiausiai atitiktų Jūsų lūkesčius.

Populiariausi užsakomieji spektakliai vaikams:
• Muzikinis spektaklis vaikams ,,Voro vestuvės” pagal Justino Marcinkevičiaus poemą. Tai – šmaikšti, pamokanti istorija bei muzikali alegorija, išryškinanti mūsų pačių ydas. Žiūrovai spektaklio metu susipažins su įspūdingu ir grėsmingu voru Tabalai, su jo pakalikais vabalais ir su, saulę nuo voro ginančiais, paukšteliais. Ir ne tik susipažins – visa publika, tiek vaikai, tiek jų tėveliai galės ir patys dalyvauti grumtynėse ir kovoje dėl saulės.

• Spektaklis „Nuogas Karalius“ yra skiriamas visai šeimai. Ši Hanso Kristijano Anderseno pasaka tarsi trumpas filosofinis traktatas, kuris unikalus tuo, jog pasakojamoji forma ir naudojamas žodynas yra suprantamas ne tik suaugusiems, bet ir, svarbiausia, mažiesiems mūsų žiūrovams! Šis spektaklis – tai sušiuolaikinta pasakos inscenizacija, todėl žiūrovui nereikės laužyti galvos ir bandyti perprasti neretai sudėtingus teatrinius simbolius. Atvirkščiai, „Nuogo Karaliaus“ scenos itin artimos ir atpažįstamos kiekvieno mūsų kasdienybėje.

• Edukacinis muzikinis spektaklis „Knygų personažai atgyja“ sužadina vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį. Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį.

Populiariausias muzikinis spektaklis-koncertas suaugusiemas – „Graži ir ta galinga“
• Išgalvoti ir tikrais faktais paremti pasakojimai spektaklio-koncerto „Graži ir ta galinga“ žiūrovus nukels ne tik į skirtingus istorinius laikotarpius, bet ir į skirtingus moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius skirtingais muzikos stiliais. Nuoširdų susijaudinimą keis juokingos istorijos, o jas – arši ironija. Bus pasakyta tai, ko negalima sakyti ir pasijuokta iš to, kas nebūtinai juokinga. Kad sužydėjusios žibutės papuoštų išdidžias moterų, vyrų ir visų įsitaisiusių tarpe, galvas.
Užsakymo kaina derinama individualiai.