Imersinis spektaklis „Delčia" Palangoje

Šešt24Liepa21:00Šešt23:00Naglio kino teatras, Palanga, Vytauto g. 82Imersinis spektaklis „Delčia" Palangoje

Spektaklio informacija

Klaipėdos jaunimo teatras vasarą leis Palangoje, o tu?

Kviečiame žiūrovus ne į teatro salę, o į neįprastą erdvę – apleistą Palangos kino teatrą „Naglis“, tapusiu vizualių instaliacijų ir mūsų pasirodymų vieta.

„Delčia“ – nuotaikinga, linksma ir įtraukianti patirtis, kuri tarsi kelionė per naujai atgimusį legendinį Palangos kino teatrą „Naglis“. Čia susipina netikėčiausios patirtys ir geriausias šios vasaros vakarėlis pajūryje. Šiame spektaklyje nėra žiūrovų. Kiekvienas dalyvis yra ir kūrėjas šio nepamirštamo nuotykio. „Delčia“ – skirtingų vizualių ir interaktyvių pasirodymų rinkinys, kuris žiūrovus vedžios po skirtingas linksmas, netikėtas, kartais net šokiruojančias situacijas. Kvies aplankyti barmeną Beną, pažinti savo ir kitų didžiausias paslaptis ar išbandyti arbūzų boulingą. Nežinote, kas tai? Pasiruoškite naujovėms ir netikėtumams! Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai lydės žiūrovus šioje kelionėje ir pasiūlys netikėčiausius įvykius, kuriuos galės patirti patys, įsitraukti ir dalyvauti. Žinoma, šiame teatre egzistuoja ir teisė rinktis – įstraukti, ar likti stebėtoju – nuspręs patys žiūrovai.

„Delčia“ – tai patyriminis spektaklis, kuriame kūrėjai tampa tik interaktyvumo iniciatoriais, o žiūrovai jo dalyviais.

Trukmė: 2 val.
Kūrybinė komanda: Marija Žemaitytė, Artūras Lepiochinas, Asta Zacharovaitė, Donatas Stakėnas, Donatas Želvys, Ieva Pakštytė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė.
Kūrybinį procesą konsultavo: Jean-Cyril Vadi, Jonas Tertelis, Paulė Bocullaitė, Andrius Jevsejevas.
Amžiaus cenzas: N-16
Premjera: 2020 m. spalio 16 d.

Laikas

(Šeštadienis) 21:00 - 23:00

Vieta

Naglio kino teatras, Palanga

Vytauto g. 82