Klaipėdos jaunimo teatras 2021 m. vasarą organizuoja pirmąją kūrybinę dienos stovyklą vyresnio amžiaus paaugliams „Procesas“. Didelę patirtį vaikų edukacijoje ir meno profesionalų dirbtuvėse turintis KJT kviečia 14-18 m. jaunuolius vasarą Klaipėdoje praleisti nardant po skirtingus meno procesus – teoriją, praktiką, kūrybą.

Rengiamos dvi skirtingos stovyklos „Procesas“ pamainos:
• liepos 12-17 d. vizualiųjų menų pamaina.
• liepos 19-24 d. scenos menų pamaina.

Vizualiųjų menų pamainoje dalyviai imsis nagrinėti tris pagrindines disciplinas – fotografiją, drabužių dizainą ir instaliacijos meną.
Scenos menų pamainoje dalyviai veiks pagrindinėse teatro, šokio ir muzikos srityse.
Tiek su vizualiųjų, tiek su scenos menų sritimis dalyvius supažindins kviestiniai stovyklos mentoriai, menų profesionalai, kurie užsiėmimų metu pristatys savo srities teoriją, atliks praktines užduotis, inicijuos stovyklos dalyvių kūrybą kiekvienoje srityje. Pamainų programa neapsiribos paminėtomis trimis sritimis: kiekviena savaitė bus papildyta dar keliomis disciplinomis iš vizualiųjų ir scenos menų sferų.

Visas šešias stovyklos dienas su dalyviais dirbs trys Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, atsakingi už bendrą stovyklos atmosferą ir grupės dinamiką, už pagalbą dalyviams kūrybinių ir praktinių užsiėmimų metu bei už nuotaikingą stovyklos laisvalaikį – juk kiekvieną meno procesą turi lydėti gera nuotaika ir atsipalaidavimas.

Stovyklos veiklos ir dalyvių kūriniai bus pristatyti pamainos pabaigoje, šeštadieniais, vyksiančiose atvirose popietėse: liepos 17 d. vizualiųjų menų pamainos kūrinių parodoje ir liepos 24 d. scenos menų pamainos pasirodyme. Šiose popietėse bus kviečiami apsilakyti dalyvių artimieji ir draugai.

Stovykla organizuojama Klaipėdos centre esančiose patalpose (Vytauto g. 24A Klaipėda), kur įrengta ne tik patogi ir saugi aplinka įvairioms stovyklos veikloms, bet ir paliktos erdvės dalyvių kūrybai – meno instaliacijoms ar gyviems pasirodymams.

STOVYKLOS VEIKLOS:
•Susipažinimas, grupės formavimas, bendravimo žaidimai, pamainos veiklas vienijančios temos sukūrimas kartu su dalyviais;
•Skirtingų meno šakų teorijos pamokos;
•Praktinės skirtingų meno šakų pamokos;
•Susitikimai su meno profesionalais – dizaineriais, dailininkais, fotografais, muzikantais, šokėjais, aktoriais;
•Kūrybinių užduočių atlikimas;
•Aktyvus laisvalaikis: kino filmų peržiūros, grupiniai žaidimai, veiklos gryname ore;
•Stovyklos veiklas pristatančios parodos ar pasirodymo kūrimas;
•Baigiamoji popietė su artimaisiais ir draugais.

REGISTRACIJA:
procesas@kjt.lt
+370 66 369 777

DALYVIAI:
14-18 m. paaugliai ir jaunimas.

VADOVAI IR LEKTORIAI:
Profesionalūs Klaipėdos jaunimo teatro ir įvairių meno sričių kūrėjai.