DELČIA

„Delčia“ – nuotaikinga, linksma ir įtraukianti patirtis visai komandai, liepos – rugpjūčio mėn. vyksianti  Palangoje!

Po šiuo pavadinimu slypi interaktyvus Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis, kuris tarsi kelionė per naujai atgimusį legendinį Palangos kino teatrą „Naglis“. Čia susipina netikėčiausios patirtys ir geriausias šios vasaros vakarėlis pajūryje. Šiame spektaklyje nėra žiūrovų. Kiekvienas dalyvis yra ir kūrėjas šio nepamirštamo nuotykio.

„Delčia“ – skirtingų vizualių ir interaktyvių pasirodymų rinkinys, kuris vedžios jus po skirtingas situacijas, kvies aplankyti barmeną Beną, pasivaišinti gėrimais, pažinti savo kolegų didžiausias paslaptis ar išbandyti arbūzų boulingą. Nežinote, kas tai? Pasiruoškite naujovėms ir netikėtumams! Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai lydės jus ir pasiūlys netikėčiausius įvykius, kuriuos galėsite patirti patys, įsitraukti ir dalyvauti. Žinoma, šiame teatre egzistuoja ir teisė rinktis – įsitraukti, ar likti stebėtoju – nuspręsite patys. Visi sprendimai jūsų rankose!  Kaip įprasta kiekviename tikrai gerame vakarėlyje, Delčioje netrūks šokių, muzikos, o pabaigoje net ir dovanų, kurios leis pratęsti smagų vakarą.

 

 

Premjera: Lapkričio 11 d.

Trukmė: 2 val.

Kūrybinė komanda: Marija Žemaitytė, Artūras Lepiochinas, Asta Zacharovaitė, Donatas Stakėnas, Donatas Želvys, Ieva Pakštytė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė.

Kūrybinį procesą konsultavo: Jean-Cyril Vadi, Jonas Tertelis, Paulė Bocullaitė, Andrius Jevsejevas.

Amžiaus cenzas: N-16

Bilietų ieškoti – Tiketa.Lt