PASKUTINĮ KARTĄ ATNAUJINTA

Jei domiesi įvairiomis pasaulio SĄMOKSLO teorijomis, šis SPEKTAKLIS – TAU! Masonai, NASA veikla, plokščios žemės teorija ir dar daugelis kitų paslėptų dalykų, apie kuriuos kalbėsime. Tai, kas laviruoja tarp tikro ir dar nepažinto pasaulio.

Beje, ar jau minėjome, kad spektaklio metu išvysite Oleg Šurajev, Alfredą Bumblauską, Nerijų Mačiulį ir dar kitų žymių žmonių?

Žemė yra plokščia. Nesąmonė? O ar tikrai galima įrodyti, kad ji apvali? Ar užtenka to, kad šį faktą kažkada išgirdome mokykloje? Matei nuotraukas. Vaizdo įrašus? Ar jie išties tikri?

Aš sakau – baltas, tu sakai – juodas. Kas iš mūsų teisus? Manai, kad tik Šiaurės Korėjos piliečius nuolat veikia propaganda? Nebūk naivus. Išjunk nuostatas, bet kritinio mąstymo – niekada.

„Paskutinį kartą atnaujinta“ – spektaklis apie manipuliaciją, apie individo prisitaikymą prie daugumos ir visuomenės nuomonės formavimą. Apie žiniasklaidą, socialinius tinklus ir žinomus veidus. APIE TAVE.

Režisierė: Živilė Mičiulytė

Dramaturgės: Živilė Mičiulytė, Marija Judzentavičiūtė

Scenografės: Vita Eidimtaitė, Dovilė Gecaitė

Scenografijos asistentas: Justinas Intas

Kostiumų dailininkė: Vita Eidimtaitė

Video projekcijų autorius: Šarūnas Mičiulis

Video projekcijų operatorius: Mindaugas Zagorskis

Video projekcijų garso režisierius: Andrius Kriščiūnas

VJ’us: Artūras Lepiochinas

Šviesų dailininkai: Edvardas Vaitkus, Julius Kuršis

Garso režisierius: Marius Mockevičius

Vaidina: Simas Lunevičius, Justina Burakaitė, Donatas Stakėnas, Kristina Švenčionytė, Rugilė Latvėnaitė, Asta Zacharovaitė, Justina Vanžodytė Šurajeva / Ieva Pakštytė

Trukmė: 1 val.

Premjera: 2017 m. lapkričio 10 d.

Amžiaus cenzas: N-16

Spektaklyje naudojama ryški blyksinti šviesa ir stiprūs garsai dėl to spektaklis yra nerekomenduojamas sergantiens epilepsija, turintiems klaustrofobiją bei besilaukiančioms moterims. Spektaklis rekomenduojamas asmenims nuo 14 metų.

PIRKTI BILIETUS:

     

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRO PREMJERA „PASKUTINĮ KARTĄ ATNAUJINTA“ – APIE MANIPULIACIJĄ // MENUFAKTURA.LT

PREMJERA „PASKUTINĮ KARTĄ ATNAUJINTA“ – APIE MANIPULIACIJĄ IR ŽAIDIMĄ ŽMONĖMIS // BERNARDINAI.LT