APIE MUS

Esame profesionalių 16-kos aktorių trupė, jau 8-us metus kurianti teatro šventes žiūrovui. Mes atviri, energingi, kūrybingi ir darbštūs. Teatro menas ir kūryba yra mus užvedantis ir įkvepiantis darbas, kuriuo didžiuojamės.

Ką mes veikiame?

KURIAME šiuolaikinės ir klasikinės dramos pastatymus ir spektaklius – koncertus įvairaus amžiaus žiūrovui;

IEŠKOME netikėtų, originalių sprendimų spektaklių kūrybos procese, kurie įkvėptų žiūrovą tiek forma, tiek turiniu;

Drąsiai KVIEČIAME visus skirtingų sričių menininkus kartu dirbti, dalintis patirtimi, kurti profesionalų teatrą, kuriame ne tik aktoriai, bet ir visa kūrybinė grupė galėtų laisvai jaustis ir reikšti savo idėjas;

SKATINAME jaunus, kūrybingus ir ryškiausius Lietuvos bei užsienio scenos meno kūrėjus atverti ir įgyvendinti savo kūrybines idėjas mūsų organizuojamame „Jauno teatro dienų“ festivalyje;

Padedame PRISIJAUKINTI sceną visus jaunus ir ieškančius savęs: mūsų unikalioje teatro studijoje vaikams ir jaunimui laviname sceninę kalbą ir judesį, mokome improvizacijos ir vaidybos, padrąsiname išplėsti fantazijos ir vaizduotės ribas.

Kas mus palaiko?

Visose veiklose Klaipėdos jaunimo teatrą nuolatos lydi mūsų mokytojas, vienas garsiausių Lietuvos teatro ir kino aktorių, Klaipėdos universiteto profesorius, režisierius Valentinas Masalskis.

Siekti mūsų tikslų padedas scenografė ir kostiumų dailininkė Renata Valčik, kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė.

Sėkmingai bendradarbiaujame su poetu ir dramaturgu Mindaugu Nastaravičiumi.

Naujų idėjų ir patirties mūsų Klaipėdos jaunimo teatrui atneša darbas su Prancūzijos režisieriumi Jean-Cyril Vadi ir vengrų teatro režisieriumi, Europoje ypač gerai žinomu Árpádu Schillingu.