DELČIA

Interaktyvus spektaklis-kelionė per naujai atgimusį legendinį Palangos kino teatrą „Naglis“. Čia susipina netikėčiausios patirtys ir geriausias vasaros vakarėlis pajūryje. Šiame spektaklyje nėra žiūrovų, nes kiekvienas, atsidūręs „Delčios“ sūkuryje tampa nepamirštamo teatrinio nuotykio bendraautoriumi. Bet teisė rinkti išlieka: įsitraukti, ar likti stebėtoju nuspręsite patys.

„Delčia“ yra skirtingų vizualių ir interaktyvių pasirodymų rinkinys, išsibarstęs po įvairias pastato erdves. Dėl to ir kiekvieno žiūrovo patirtis šiame spektaklyje vis kitokia – atsidavus pasirodymo tėkmei, gali būti, kad aplankysite visai kitus kambarius, pamatysite kitus personažus ir išgirsite kitokias teksto eilutes, nei kartu su jumis į spektaklį atėjęs, bet klaidžiuose koridoriuose atsiskyręs kompanionas. Garantuojame, kad po „Delčios“ bus ką aptarti su kitais.

Jeigu iki šiol buvote įpratę, kad spektaklį ant tradicinės scenos kuria vien profesionalūs aktoriai, „Delčioje“ įsitikinsite, kad ir mažai pažintas pastatas, jo architektūra ir ilgi koridoriai taip pat kuria netikėtą teatrinę patirtį.

Premjera: 2020 lapkričio 11 d.
Kūrybinė komanda: Klaipėdos jaunimo teatro trupė
Trukmė: 2 val.

Žiniasklaidoje:

Interviu su spektaklio bendraautorėmis Marija Žemaityte ir Ieva Pakštyte LRT RADIJO laidoje „Kultūros savaitė“