GRAŽI IR TA GALINGA: MIMOZOS IR SIRENOS

Kartais jautiesi negraži, kartais pasimetusi, kartais tampi tokia didelė, kad tavo ego netelpa kambaryje ir lubos tau per žemos, o sienos per arti. Kartais tu bėgi į save, bet tik nubėgusi pusę kelio supranti, kad bėgai nuo savęs. Sustojusi tarp visų draugų, tėvų, giminių, vaikų, kolegų ir visuomenės lūkesčių atsisuki į save ir klausi: kiek manęs yra manyje? Kiek galingos ir gražios telpa manyje?

„Graži ir ta galinga” programoje „Mimozos ir sirenos”* kviečia savo nerimą paleisti būgnų ritmu. Tam, kad vėl iš naujo sutiktume save – žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!

* Mimoza – augalas, pasižymintis jautrumu, ypač išoriniam dirginimui. Mimozos žiedas pražysta žiemos pabaigoje ir reprezentuoja saulę, žymi virsmą, todėl laikomas džiaugsmo, pergalingo gyvenimo simboliu. Taip pat siejamas su slapta meile bei jautrumo temomis.
* Mimoza – elegantiškas kokteilis: šampanas ir apelsinų sultys aukštoje taurėje. Dažniausiai geriamas per šventinius pusryčius, maloniai nuteikia ir atpalaiduoja.
* Sirenos – mitinės būtybės, savo dainomis viliojusios keliautojus iš jūros plaukti į salas.
* Sirenos – pavojaus signalas.

Aktorės, muzikos ir dainų tekstų autorės: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė
Dramaturgė: Birutė Kapustinskaitė
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Rūta Venskutė
Garso režisierius: Kipras Dominas
Šviesų dailininkas: Julius Kuršis

Rekomenduojama N-14

Koncerto-spektaklio „Mimozos ir sirenos“ dainos „Man niekada nebus gana“ vizdo klipas

Žiniasklaidoje:

LRT RADIJO laida „Pasimatymas su muzika“, interviu su grupės nare Asta Zacharovaite
LRT KLASIKOS radijo laida „Pakeliui su klasika, interviu su grupės nare Asta Zacharovaite
„Žinių radijo“ laida „Gali ir Tu!“, interviu su grupės nare Rugile Latvėnaite