Spektaklis tiems, kurie skuba gyventi ir tiems, kuriems reikia sustoti, o sustojus apsidaryti ir pamatyti savo artimus. Visuotinio lėkimo, susvetimėjimo, savanaudiškumo ir nuolatinio bandymo gyventi pagal planą kontekste spektaklis „Mūsų miestelis“ atsigręžia į amžinybės akivaizdoje gyvenančių paprastų žmonių likimus bei ieško jų prasmės.

Pjesėje vaizduojamas nedidelis XX a. pradžios JAV miestelis, kuriame kaimynų šeimas sieja vaikų meilės istorija. Trijuose veiksmuose vaizduojami esminiai žmogaus gyvenimo momentai – gimimas ir vaikystė, branda ir vestuvės, laidotuvės ir pomirtinis gyvenimas. Spektaklio veikėjai buities paprastume atranda atsakymus į esminius būties klausimus ir išryškina gyvenimo bendruomenėje privalumus – artimus santykius, pagarbą ir geranoriškumą.

Premjera: 2018 m. sausio 4 d.
Dramaturgas: Thornton Wilder
Režisierius: Darius Rabašauskas
Scenogafė: Laura Luišaitytė
Kompozitorė: Nijolė Sinkevičiūtė
Vaidina: Valentinas Masalskis, Rimantas Pelakauskas, Vitalija Mockevičiūtė, Diana Anevičiūtė, Valerijus Jevsejevas, Simonas Lunevičius, Asta Zachorovaitė, Artūras Lepiochinas, Gytis Lemkys, Donatas Stakėnas, Donatas Želvys, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Kavoliūnas, Ieva Pakštytė, Marija Žemaitytė, Laima Akstinaitė, Gediminas Povilavičius, Kristupas Biržietis, Paulius Pinigis, Donatas Mickūnas
Trukmė: 2 val. 30 min (3 dalių spektaklis)
Rekomenduojama N-14

SUSIJĘ STRAIPSNIAI
ILGAI LAUKTA PJESĖ „MŪSŲ MIESTELIS“ – PAGALIAU UOSTAMIESTYJE // DIENA.LT
„MŪSŲ MIESTELIS“ IDILĖ – LIETUVOS NACIONALINIAME DRAMOS TEATRE // VE.LT
Į NACIONALINIO KAUNO DRAMOS TEATRO SCENĄ SUGRĮŽTA „MŪSŲ MIESTELIS“ // 15MIN.LT
SPEKTAKLIS “MŪSŲ MIESTELIS” // 7 KAUNO DIENOS
MASALSKIO TEATRO KELIONĖS // 7MD.LT
SPEKTAKLIS „MŪSŲ MIESTELIS“ KAUNE KVIES ATSIGRĘŽTI Į TAI, KAS GYVENIME SVARBIAUSIA // BERNARDINAI.LT