Graži ir ta Galinga ant patefono | Kaunas

Treč29Gruodis19:00Treč20:10Kauno Kultūros centras, Vytauto pr. 79, KaunasGraži ir ta Galinga ant patefono | Kaunas

Spektaklio informacija

Nenumaldomu greičiu atlekia žiema, o su ja ir gera žinia. Iš tiesų, tai net ne viena, o visa krūva. GRAŽI IR TA GALINGA metų pabaigoje, didžiuosiuose Lietuvos miestuose žada užsukti tikrą, tarpušventį, trijų koncertų suktinį ANT PATEFONO. Kaune, Vilniuje, o finalinis Naujametinis fejerverkas sprogs Klaipėdoje. Tikrai raudonas turas, tad žymėkitės dienas jau dabar, nes šalia žiemos švenčių švęsime ir ilgai lauktos vinilinės plokštelės gimimą.

Tikri, tikrais faktais paremti ir išgalvoti pasakojimai spektaklio-koncerto „Graži ir ta galinga“ žiūrovus nukels ne tik į skirtingus istorinius laikotarpius, bet ir į skirtingus moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius skirtingais muzikos stiliais. Nuoširdų susijaudinimą keis juokingos istorijos, o jas – arši ironija. Bus pasakyta tai, ko negalima sakyti ir pasijuokta iš to, kas nebūtinai juokinga. Kad sužydėjusios žibutės papuoštų išdidžias moterų, vyrų ir visų įsitaisiusių tarpe, galvas.

Scenoje greta Astos, Ievos, Marijos, Rugilės ir Vaivos pasirodys ir Lietuvos istorijoje vietą išsikovojusios Barbora, Bona, Dalia, Julija, Marytė ir Teklė. Kartu jos papasakos, kokios yra dabartinės jaunos Lietuvos moterys ir kokia tradicija jas pagimdė. O Vyresnės kolegės primins ir tai, kokia nedraugiška moterims gali būti Lietuvos istorija: vietos joms čia ne tiek ir daug, o visos į ją prasibrovusios čia dažniausiai įsitvirtina dėl savo grožio arba galios nulemti vyrų sprendimus. Bet ką daryti, jei nori būti savo šalies istorijos dalis, nors nesi nei išskirtinė gražuolė, nei baisiai galinga? Gal sudeginti tokį moterų vaizdavimą ir atlikus raganišką šokį imtis savo darbais kurti naują tradiciją?

Gražios ir tos galingos - baisingai išsiilgo pasimatymų šiuose miestuose, tad lauksime jūsų:

Gruodžio 29 d. Kauno Kultūros centre
Gruodžio 30 d. Vilniuje, klube Tamsta
Gruodžio 31 d. Klaipėdos Kultūros fabrike

Rekomenduojamas amžiaus cenzas N-14.
Žiūrovai įleidžiami tik su galiojančiais galimybių pasais.
Renginio dieną bilietai brangs.

Laikas

(Trečiadienis) 19:00 - 20:10

Vieta

Kauno Kultūros centras

Vytauto pr. 79, Kaunas