KOMANDOS FORMAVIMO UŽSIĖMIMAI

Teatro dėsniai pritaikomi komandos formavimui, kuris padės komandai stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą, suprasti bendrą tikslą, stiprins pasitikėjimą vienas kitu ir atskleis darbo kartu svarbą. Užsiėmimai leis komandai suprasti skirtingų komandos narių vaidmenų svarbą ir juos suderinti bei suprasti, kaip galima pasiskirstyti vaidmenimis.

Užsiėmimai pritaikyti įvairaus amžiaus dalyviams. Gali dalyvauti įvairaus dydžio vaikų ir suaugusiųjų grupės.

TEATRO UŽSIĖMIMAI „UŽKULISIAI“

Teatras – ne tik spektakliai ir po jų aidintys plojimai, bet ir bendravimo mokykla, kurioje patiriamos skirtingos emocijos, išlaisvinama vaizduotė ir kūrybingumas. Klaipėdos jaunimo teatras kviečia vienai valandai tapti aktoriais ir susipažinti su vidiniais teatro dėsniais. Užsiėmimo metu bus svarbu ne vaidmuo, o bendravimas, ne pjesės tekstas, bet improvizacija ir galimybė laisvai ir jaukiai jaustis scenoje. Išbandysite įvairias vaidybines užduotis, kurios padės geriau jaustis scenos partnerius, atpalaiduoti fantaziją, susikoncentruoti ir kurti.

Užsiėmimai pritaikyti įvairaus amžiaus dalyviams. Gali dalyvauti tiek vaikų grupės, tiek suaugusieji. Rekomenduojama grupėms iki 15 asmenų.

DAUGIAU INFORMACIJOS:
AGNĖ GRAIKŠAITĖ
pardavimai@kjt.lt
+370 603 38 620