GRAŽI IR TA GALINGA: MIMOZOS IR SIRENOS | Kauno kultūros centras

Penkt25Kovas19:00Penkt20:20Kauno Kultūros centras, Vytauto pr. 79, KaunasGRAŽI IR TA GALINGA: MIMOZOS IR SIRENOS | Kauno kultūros centras

Graži ir ta Galinga

Spektaklio informacija

Kartais jautiesi negraži, kartais pasimetusi, kartais tampi tokia didelė, kad tavo ego netelpa kambaryje ir lubos tau per žemos, o sienos per arti. Kartais tu bėgi į save, bet tik nubėgusi pusę kelio supranti, kad bėgai – nuo savęs. Sustojusi tarp visų draugų, tėvų, giminių, vaikų, kolegų ir visuomenės lūkesčių atsisuki į save su klausimu: „kiek manęs yra manyje?“ Kiek galingos ir gražios telpa manyje?

„Graži ir ta galinga” kviečia jus į naują programą „Mimozos ir sirenos” * pasitikti naują etapą kartu. Savo nerimą paleisime būgnų ritmu, kad vėl iš naujo sutiktume save - žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!

* Mimoza – augalas, pasižymintis jautrumu, ypač išoriniam dirginimui. Mimozos žiedas pražysta žiemos pabaigoje ir reprezentuoja saulę, žymi virsmą, todėl laikomas džiaugsmo, pergalingo gyvenimo simboliu. Taip pat siejamas su slapta meile bei jautrumo temomis (kaip gedulo gestas).
* Mimoza – šampanas ir apelsinų sultys aukštoje taurėje, elegantiškas kokteilis, skirtas šventiniams pusryčiams, atsipalaidavimui ir malonumui.
* Sirena – mitinė būtybė, savo daina viliojusi plaukti į salas. Deja, gražių balsų vilionės dažnai pasibaigdavo sudaužytais laivais.

• Visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai privalo renginio metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius.

Laikas

(Penktadienis) 19:00 - 20:20

Vieta

Kauno Kultūros centras

Vytauto pr. 79, Kaunas