IŠPARDUOTA! PREMJERA: imersinis spektaklis „Delčia"

Penkt16Spalis19:00Penkt20:00Spektaklio Rodymo Erdvė, H. Manto g. 45IŠPARDUOTA! PREMJERA: imersinis spektaklis „Delčia"

Spektaklio informacija

Į šį rodymą laisvų vietų jau nėra. Bilietus galite įsigyti į kitus rodymus: Spalio 23 d. Spalio 25 d. Spalio 27 d. Spalio 28 d. Spalio 30 d. Lapkričio 3 d.

---

Spektaklis „Delčia“ pakvies žiūrovus ne į teatro salę, o į neįprastą erdvę – apleistą pastatą Herkaus Manto g. 45, Klaipėdoje. Kūrybinis procesas prasidėjęs aktorių saviizoliacijos metu, atspirties tašku tapusi Černobylio katastrofa, susijungė į skirtingų vizualių pasirodymų rinkinį. Žiūrovai įėję į apleistą pastatą pateks į kelionę.

Žiūrovai keliaus per didelį, apleistą pastatą lyg po interaktyvų muziejų. Vizualios instaliacijos ir aktorių pasirodymai ves per įdomų laikptarpį, kuriame gyvena mūsų visuomenė, kvies įsitraukti ir pažvelgti pro langą ar į savo jausmus. Spektaklio kūrybinė grupė nori kartu su žiūrovais keliauti ir apmąstyti įvairias situacijas ir laukimo būseną, suprasti, kad kiekviena karta ir kiekvienas žmogus turi savo asmeninius sukrėtimus.

Kūrybinė komanda: Marija Žemaitytė, Artūras Lepiochinas, Asta Zacharovaitė, Donatas Stakėnas, Donatas Želvys, Ieva Pakštytė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė.
Kūrybinį procesą konsultavo: Jean-Cyril Vadi, Jonas Tertelis, Paulė Bocullaitė, Andrius Jevsejevas.
Trukmė: 1 val. Premjera: 2020 m. spalio 16 d. Amžiaus cenzas: N-14

Laikas

(Penktadienis) 19:00 - 20:00

Vieta

Spektaklio Rodymo Erdvė

H. Manto g. 45