Klaipėdos jaunimo teatro dešimtmečio pokštas „Kūrybinis vakaras“ | Klaipėdos kultūros fabrikas

Šešt10Rugsėjis19:00Šešt20:00Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, KlaipėdaKlaipėdos jaunimo teatro dešimtmečio pokštas „Kūrybinis vakaras“ | Klaipėdos kultūros fabrikas

Spektaklio informacija

Prieš dešimtmetį į Klaipėdą iš visos Lietuvos susirinko būrys jaunų, talentingų, be galo užsidegusių ir nieko nebijojusių būsimų aktorių. Pirmuosius savo vaidybos studijų metus jie užbaigė ne šiaip sukurdami spektaklį, o įkurdami teatrą – Klaipėdos jaunimo teatrą. Oficialus, iškilmingas ir labai subrendęs KJT gimtadienis, o tiksliau – jubiliejus, bus atšvęstas 2022 m. rugsėjo 10-ąją.
Dešimtąjį gimtadienį Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai švęs scenoje, kviesdami žiūrovus, kolegas, konkurentus ir gimines į savo „Kūrybinį vakarą“. Ironiškai jautriame, kukliai pompastiškame ir jaunatviškai subrendusiame vakare skambės aktorių eilės, dainos, išpažintys, scenos iš spektaklių ir scenos iš gyvenimo. Skambės dešimtmečio džiaugsmai ir vargai. Skambės penkiolikos Klaipėdos jaunimo teatro aktorių balsai ir vardai.
KJT „Kūrybinis vakaras“ – tai aktorių prisilietimas prie chrestomatinio kūrybinių vakarų žanro, tai – pasirodymas, išduodantis dalį teatro dešimtmečio paslapčių, ir, galiausiai, tai – pokštas, leidžiantis švęsti šią apvalią, džiugią ir, pripažinkime, solidžią sukaktį kartu.
P. S. dovanų nenešti.

Laikas

(Šeštadienis) 19:00 - 20:00

Vieta

Klaipėdos kultūros fabrikas

Bangų g. 5A, Klaipėda