SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS. PREMJERA: imersinis spektaklis „Delčia"

Antr03Lapkritis19:00Antr20:00Spektaklio Rodymo Erdvė, H. Manto g. 45SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS. PREMJERA: imersinis spektaklis „Delčia"

Spektaklio informacija

Kviečiame žiūrovus keliauti per didžiulį, apleistą pastatą lyg po interaktyvų muziejų. Vietose sustoti ir pažvelgti pro langą, į savo jausmus, pasinerti bei įsitraukti į mūsų kuriamas instaliacijas.

---

Spektaklis „Delčia“ pakvies žiūrovus ne į teatro salę, o į neįprastą erdvę – apleistą pastatą Herkaus Manto g. 45, Klaipėdoje.

Kūrybinis procesas prasidėjęs aktorių saviizoliacijos metu, atspirties tašku tapusi Černobylio katastrofa, susijungė į skirtingų vizualių pasirodymų rinkinį. Žiūrovai įėję į apleistą pastatą pateks į kelionę.

Žiūrovai keliaus per didelį, apleistą pastatą lyg po interaktyvų muziejų. Vizualios instaliacijos ir aktorių pasirodymai ves per įdomų laikptarpį, kuriame gyvena mūsų visuomenė, kvies įsitraukti ir pažvelgti pro langą ar į savo jausmus. Spektaklio kūrybinė grupė nori kartu su žiūrovais keliauti ir apmąstyti įvairias situacijas ir laukimo būseną, suprasti, kad kiekviena karta ir kiekvienas žmogus turi savo asmeninius sukrėtimus.

Kūrybinė komanda: Marija Žemaitytė, Artūras Lepiochinas, Asta Zacharovaitė, Donatas Stakėnas, Donatas Želvys, Ieva Pakštytė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė.
Kūrybinį procesą konsultavo: Jean-Cyril Vadi, Jonas Tertelis, Paulė Bocullaitė, Andrius Jevsejevas.
Trukmė: 1 val.
Premjera: 2020 m. spalio 16 d.
Amžiaus cenzas: N-14

Laikas

(Antradienis) 19:00 - 20:00

Vieta

Spektaklio Rodymo Erdvė

H. Manto g. 45