Premjera! Monospektaklis „ŠVYTURYS“

Penkt24Gegužė19:00Penkt20:10Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, KaunasPremjera! Monospektaklis „ŠVYTURYS“

Spektaklio informacija

KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRAS | ŠVYTURYS
„Švyturys“ – vienišoje saloje gyvenančio žmogaus istorija. Kasdien apsupta neramių jūros vandenų ji atveria jautriausias savo gyvenimo kerteles ir pasidalina didžiausiais džiaugsmais. Kaip atrodo žmogaus gyvenimas  saloje, iš kurios ištrūksta tik paukščiai, o niekas kitas ir nežino, kokia tamsa būna jūros vidury? Švyturio gyventoja kviečia pažinti fantazijų pasaulį ir atveria savo vienišo gyvenimo kerteles. Čia lieka neaišku, kuri realybė tikresnė – ta, kai užmerkiame akis, ar kai jas atmerkiame?
Spektaklio pjesės autorius Timotée de Fombelle sako, kad norėjo papasakoti istoriją apie vienatvę. Žmogų, kuris nežino apie likusį pasaulį, kuris gyvena apsuptas savo mažų prisiminimų, uolų ir paukščių saloje. Tai kūrinys apie žmogų, kurio visas gyvenimas yra švyturys. Čia kasdienybė susilieja su metų laikais ir horizontas persekioja nuolatos. O realybė čia ryškiausia, kai užmerkiame akis.
 
Režisierius: Paulius Pinigis
Vaidina: Marija Žemaitytė
Scenografas: Gediminas Akstinas
Spektaklio asistentė: Justina Burakaitė
Vertėja: Akvilė Melkūnaitė
 
Žanras: drama
Trukmė: 1 val. 10 min.
Amžiaus cenzas: N-13

Laikas

(Penktadienis) 19:00 - 20:10

Vieta

Nacionalinis Kauno dramos teatras

Laisvės al. 71, Kaunas