Spektaklis vaikams „VIENO KIEMO ISTORIJA" | Šventinis pasirodymas | Įmonėms ir darželiams

Šešt18Gruodis12:00Šešt13:00Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, KlaipėdaSpektaklis vaikams „VIENO KIEMO ISTORIJA" | Šventinis pasirodymas | Įmonėms ir darželiams

Spektaklio informacija

Norėdami užsakyti spektaklį įmonei, darželiui ar didesnei grupei, susisiekite su mumis! +370 663 69777Šventinis "Vieno Kiemo Istorija" pasirodymas, kurio pabaigoje, vaikučiai sulauks Kalėdų senelio apsilankymo!


Taip puiki proga smagiai praleisti laiką spektaklyje ir pajausti artėjančią Kalėdų dvasią!
Klaipėdos jaunimo teatro spektaklyje visai šeimai „Vieno kiemo istorija“ susipažinsite su paslaptingais, išradingais ir, be abejo, juokingais personažais – Kiemūnais. Pirmą kartą apie juos girdite? Žinoma! Juk Kiemūnų rasė slapta, o už teatro sienų vykstančiame gyvenime jų negalime nei pamatyti, nei pajusti, nei išgirsti. Tad kas tie Kiemūnai?

Kiemo enciklopedijoje rašoma:
Kiemūnai (liet. kiemo gyvūnai) – tai nematomi vaikų žaidimų aikštelių gyventojai, kurių tikslas vienas – suteikti kieme žaidžiančiam vaikui geriausius įspūdžius ir smagiausias patirtis.
Kiemūnai paplitę visame pasaulyje, dažniausiai randami įvairaus tipo ir dydžio kiemuose, jei šalia yra gyvenančių vaikų.

Spektaklis „Vieno kiemo istorija“ suteikia galimybę pirmą kartą savo akimis pamatyti paslaptingą ir žaismingą Kiemūnų pasaulį ir verčia susimąstyti: gal verta dažniau išeiti į lauką ir apsilankyti kieme?

Laikas

(Šeštadienis) 12:00 - 13:00

Vieta

Klaipėdos kultūros fabrikas

Bangų g. 5A, Klaipėda